fbpx

CRM ДЛЯ ПОЗАМОВНОГО ВИРОБНИЦТВА

Традиційно всі розглядають CRM в першу чергу як інструмент для організації роботи відділу продажу, а ERP системи – для організації виробництва. В той самий час багато наших замовників мають резонне бажання відстежувати в CRM повний цикл обробки замовлення – від першого звернення та підписання угоди до отримання зворотного зв’язку.

Опис кейсу

Один з наших замовників вже користувався ERP системою для організації виробництва та звернувся до нас з питанням про впровадження CRM Bitrix24 для організації роботи відділу продажів та єдиного інформаційного простору підприємства. 

Під час первинного дослідження виробничих процесів замовника ми виявили критичний розрив інформаційних потоків між  наявною  ERP системою, якою користувався виключно виробничий підрозділ та іншими підрозділами підприємства (в т.ч. відділом продажу та фінансовим). В той самий час, в першу чергу з причини своєї власної ізольованості, ERP система використовувалась виключно для організації поопераційного виробництва, що призводило до зниження ефективності як і виробничого підрозділу, так і підприємства в цілому. Також відсутність об’єднаної оперативної інформації призводило до неможливості прийняття об’єктивних управлінських рішень. 

В результаті обговорення з замовником даної проблематики були поставлена наступна ціль – забезпечити в реальному часі безшовну передачу даних про замовлення та його виконання, включно з його фінансовою складовою, між підрозділами підприємства з розділеним доступом до інформації згідно з рольовою моделлю. 

Реалізація кейсу

Повний цикл обробки замовлення у реалізованому прикладі виглядає наступним чином (наведемо послідовний перелік головних стадій) і, на перший погляд, нічим не відрізняється від звичайної реалізації подібного процесу в CRM:

  • Приймання та уточнення замовлення
  • Підготовка, узгодження та виконання фінансової складової замовлення
  • Виробництво
  • Доставлення (монтаж) до замовника
  • Фінальні активності

Та найцікавіші рішення ми приберегли на потім 😊

  • Консолідація в одному замовленні виготовлення багатьох окремих компонентів, кожне з яких передається та виконується на виробництві згідно з власним виробничим процесом. Також ми забезпечили передачу інформації в реальному часі про статус виробництва кожного компоненту в основне замовлення. Завдяки цьому рішенню відповідальний менеджер завжди має інформацію про статус виконання всього замовлення
  • Відстежування термінів виконання замовлення як в цілому, так і на рівні окремої виробничої стадії кожного компоненту
  • Розрахунок винагороди співробітників та залучених партнерів на підставі нормативних та фактичних трудових та/або фінансових витрат та формування звітності згідно з запланованими та виконаними виплатами
  • Розрахунок дохідності як окремого компоненту, так і замовлення в цілому

Результат

В результаті впровадження замовник зміг суттєво зменшити витрати та підвищити ефективність підприємства, за рахунок відмови від використання окремої ERP системи та об’єднавши всі процеси в рамках єдиного продукту – CRM Bitrix24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *