CRM система розшифрується як система управління роботою з клієнтами. Вона є дуже затребуваною на сьогоднішній день моделлю взаємодії, яка необхідна для кожного, хто має власний бізнес. Ви маєте можливість придбати повну версію Perfectum CRM без обмежень, яка дозволить в рази спростити й систематизувати робочий процес та замовити роботи з впровадження.

CRM (система СРМ), ERP (ЕРП) система – це веб-рішення, призначене для підприємств і організацій, що автоматизує взаємодію з клієнтами. Почніть користуватися цим прикладним програмним забезпеченням, якщо ви хочете:

  • Автоматизувати свій бізнес;
  • Збільшити рейтинг продажів;
  • Збільшити кількість продажів; 
  • Поліпшити рівень обслуговування клієнтів;
  • Розробити і поліпшити весь бізнес-процес в цілому;
  • Контролювати і систематизувати робочий процес.

Автоматизація бізнесу потрібна кожному підприємцю, який усвідомлює, що технологічних процес не стоїть на місці і за клієнта варто поборотися. Якщо ж ви вирішили, що час рухатися вперед і розширювати коло своїх клієнтів, тоді не втрачайте часу і пізнавайте нову crm для бізнесу!

Якщо у Вас салон краси, інтернет-магазин або оптова компанія, Ви не зможете ефективно працювати без скрупульозного відстеження вхідних дзвінків та запитів. Адже всім відомо, що всі замовлення повинні бути виконані, а для цього потрібна своєчасна комунікація. У цьому разі, клієнт отримає усю необхідну інформацію та залишиться задоволеним. 

Crm для бізнесу використовується не тільки для того, щоб збільшувати кількість покупців і продажів. Вона застосовується також для збору і зберігання всієї отриманої інформації, яку можна буде регулярно аналізувати, а потім і вдосконалювати робочий процес. СРМ збирає відомості про роботу з клієнтами, створюючи таким чином клієнтську базу (пошта, дзвінки, зустрічі, урочистості, чати, реєстрації на сайтах, соціальні мережі і т.д.).

CRM для малого бізнесу є важливим інструментом, який сприяє швидкому розвитку компанії.

Ми впроваджуємо ​​новітню українську crm+erp систему, з якою ми пропонуємо Вам ознайомитися. Інтерфейс програми з продуманим до дрібниць UI / UX дизайном Perfectum CRM+ERP вразить кожного користувача своєю легкістю і функціональністю. Після трудового дня за комп’ютером ви навіть не відчуєте втоми.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, ви можете зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонами або ж написати нам на електронну адресу. Наші фахівці з радістю вас проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.